nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Belfer Roku

07.10.2013 Administrator

Starosta Stalowowolski Robert Fila i Tygodnik „Sztafeta” zapraszają do udziału w kolejnej, czwartej już edycji konkursu „Belfer Roku 2013”. Konkurs to kolejna szansa na docenienie tych nauczycieli ze stalowowolskich szkół ponadgimnazjalnych i placówek, którzy cieszą się największym zaufaniem i sympatią w swoim środowisku. Zachęcając do udziału w plebiscycie przypominamy, że każdy kto odda głos w konkursie ma szansę na atrakcyjne nagrody. Jeszcze możesz zagłosować!

Nasi nauczyciele w konkursie:

 

renata pachacz

Renata Pachacz – nauczyciel religii w  Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli. Wśród jej wychowanków znajdują się  finaliści ogólnopolskich konkursów, takich jak Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki i Konkurs Wiedzy Biblijnej. Z zapałem angażuje się w działalność charytatywną, jest pomysłodawczynią wielu działań o charakterze szkolnym i lokalnym. Ma zawsze czas dla swoich uczniów, potrafi ich zmotywować do pracy. Jest nie tylko wspaniałym nauczycielem, ale i wychowawcą. Jej życzliwość i troska sprawiają, że cieszy się zaufaniem uczniów.
SMS o treści belfer.6 na numer 72051 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

paweł wtorek

Paweł Wtorek ? nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli. Były zawodnik Stali Stalowa Wola, Stali Rzeszów, Siarki Tarnobrzeg, klubu Unia Nowa Sarzyna oraz Tłoków Gorzyce. Obecnie trener drużyny Stali Stalowa Wola. Organizator licznych imprez sportowych w szkole, w mieście i powiecie oraz turniejów charytatywnych na rzecz Domu Dziecka w Stalowej Woli. Realizator programu autorskiego w klasie sportowej ? piłka nożna. Profesjonalista, znakomity wychowawca i przyjaciel młodzieży, dzielący się swą bogatą wiedzą i umiejętnościami z uczniami, którzy wysoko cenią jego fachowość i talent pedagogiczny.
SMS o treści belfer.14 na numer 72051 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest