nivo slider image nivo slider image

Klasy wojskowe

Nasi uczniowie na Ogólnopolskim „3 RZEKI Adventure Race”

16.10.2013 Andrzej Kułakowski

DSC00124

Drużyna w składzie Hubert Puka, Dariusz Bańka, Ewa Sobiło (III AW) i Sebastian Pieróg (II AW) reprezentowała Złotą Kościuszkowską na Ogólnopolskim „3 RZEKI Adventure Race” zorganizowanym w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego. Jest to rajd przygodowy, czyli multidyscyplinarna, zespołowa impreza na orientację. Zawody te to wspaniały sposób na odwiedzenie i poznanie ciekawego terenu, a przy tym są okazją do przeżycia czegoś niezwykłego i zasmakowania zespołowej rywalizacji w terenie.

Rajd odbył się w dniach 11 – 13 października 2013 roku. Impreza łączyła w sobie bieganie (28 km), jazdę na rowerze (75 km), na rolkach (16 km), kajakarstwo (35 km) i inne dyscypliny. W odróżnieniu od triathlonu rajdy rozgrywane są na orientację i w terenie. Na zawodników czekały tytułowe 3 rzeki, a więc Wkra, Narew, Wisła, a poza tym Twierdza Modlin, jej liczne umocnienia i forty, Kampinoski Park Narodowy oraz tereny okolicznych gmin.

Oprócz przeżytej przygody, drużyna Złotej Kościuszkowskiej może poszczycić się wysoką lokatą w rajdzie. Czas uzyskany przez naszą drużynę podczas pokonywania trasy wyniósł 22 h i 44 min, co zaowocowało V miejscem w ogólnej klasyfikacji. Serdecznie gratulujemy i zazdrościmy przeżytej przygody.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest