nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny

29.10.2013 Administrator

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli w dniach od 4 do 16 października uczestniczyli w kolejnej edycji ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny.

Celem konkursu jest m. in. promowanie uczniów uzdolnionych językowo, poszerzanie ekspresji twórczej, kreatywności oraz wyobraźni językowej wśród uczniów i popularyzowanie poprawnej polszczyzny.

Etap szkolny konkursu dzielił się na dwie części ? pisemną i ustną. W konkursie brali udział chętni uczniowie z klas I AW, II AW, III TBO, III AW, IV TB, IV TSI. Najlepsza w naszej szkole okazała się Karolina Grzybowska z klasy III TBO i to ona awansowała to drugiego etapu konkursu, który odbędzie się w Rzeszowie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a zwyciężczyni gratulujemy wiedzy i nagrody ufundowanej przez dyrekcję szkoły.

Koordynator szkolny Konkursu Ojczyzny Polszczyzny

Aneta ŁójKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest