nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Akcja charytatywna ?Podaruj Misia?!

02.12.2019 Jakub Bożek

Zachęcamy uczniów oraz całą społeczność szkolną do włączenia się w III edycję akcji ?Podaruj Misia?.

 

25 listopada obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia, który jest nie tylko zwykłą maskotką, ale nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy pewnie był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary. Stał się również symbolem pomocy- dzięki akcji charytatywnej ?Podaruj Misia?.

 

My także, chcąc włączyć się kolejny już raz w obchody tego szczególnego dnia, organizujemy akcję ?Podaruj Misia?. Włączamy się tym samym w akcję ?Misie Ratownisie- Podziel się pluszakiem?.  Wzorem lat ubiegłych prosimy, aby każda klasa zakupiła pluszowego misia. Maskotki zostaną przekazane Fundacji Wsparcie 112 i będą rozdawane przez Pogotowia Ratunkowe oraz Państwowe Straże Pożarne podczas zdarzeń drogowych, dla dzieci poszkodowanych w wypadkach.

 

Maskotki prosimy przynosić do 9 grudnia do gabinetu 315.

Zachęcamy do włączenia się do akcji.

 

 

Misie Ratownisie

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest