nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Akcja Mikołajki

19.12.2014 andkul

Od początku grudnia  2014 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły prowadzili zbiórkę pieniędzy  na rzecz Domu Dziecka w Stalowej Woli . Za zebrane środki pieniężne zakupione zostały słodycze oraz środki higieniczne. Koordynowaniem w/w działań zajmowali się opiekunowie SU: Małgorzata Grzesik i Małgorzata Jaklińska.


Następnie  uczniowie klasy II TEC: Daria Białas, Izabela Puzio, Mateusz Kosiarski  i Mateusz Kosierb  wraz z opiekunem  panią Justyną Świecą  odwiedzili podopiecznych  Domu Dziecka. Mikołajkowa wizyta  spotkała się  z serdecznym powitaniem ze strony dyrekcji,  wychowawców a przede wszystkim dzieci, które cieszyły się  z otrzymanych prezentów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W imieniu podopiecznych Domu Dziecka dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.

 Samorząd UczniowskiKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest