nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Pedagog i psycholog

Akcja: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

01.12.2014 Administrator

Już po raz 12 ruszyła akcja:,, Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę?. Celem akcji jest pomoc dzieciom z rodzin najuboższych, niepełnych, wielodzietnych, czyli tam, gdzie ta pomoc jest niezbędna.  Zależy nam, by zebrać jak najwięcej słodyczy, artykułów spożywczych z długim terminem ważności (makarony, mąki, oleje), artykułów szkolnych, środków czystości, odzieży (również używanej, lecz nadającej się do użytku), artykułów dla niemowląt. Nie zbieramy pieniędzy i środków farmakologicznych. Rzeczy zbierane będą do końca grudnia i przekazane do sztabu.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest