nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Liceum Ogólnokształcące - Klasa wojskowa

Akcja „Cała Polska Czyta Dzieciom”

27.11.2009 Administrator

 W tym roku w akcji udział brały służby mundurowe: wojsko, policja, straż  pożarna, harcerze. W trakcie trzech odbytych spotkań z milusińskimi Przemysław Dąbek przedstawił dzieciom opowieść o Misiu Wojtku spod Monte Ciasno. Maluchy z zaciekawieniem słuchały opowieści o Misiu. Po przeczytaniu bajki kadeci z klasy wojskowej zaprezentowali dzieciom pokaz musztry, w którym dzieci chętnie brały udział, zadawały również masę pytań skierowanych do adeptów sztuki wojskowej. W akcji udział wzięli: Monika Golec, Monika Rumanek, Edyta Rudnicka, Dawid Gunia i Sebastian Skoczylas.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest