nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Akcja sprzątania zabytkowego parku w Charzewicach

01.05.2013 Andrzej Kułakowski

Podczas piątkowej akcji sprzątania zabytkowego parku w Charzewicach zebrano blisko 80 kilogramów śmieci! Co ciekawe, taką ilość zgromadzono w trakcie godzinnej akcji, w której wzięli udział mieszkańcy Schroniska im. Brata Alberta w Charzewicach, uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli oraz członkowie Polskiego Klubu Ekologicznego „Przyjaciele Ziemi”, który był pomysłodawcą i organizatorem całej akcji.

  W akcję włączyła się także młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli, którzy pod opieką nauczyciela p. Artura Wróblewskiego (także czynnie zaangażowanego w sprzątanie) porządkowała charzewicki park. W akcji brali udział uczniowie klasy III TSI : Magdalena Ujda, Ewa Siek, Norbert Bryk, którym serdecznie dziękujemy.  Małgorzata Terlecka,  Anna Ryzak to nauczyciele, którzy tez wsparli całą akcję – dziękujemy.

Sprawnie szybko i wesołoAkcja odbyła się sprawniePogoda sprzyjała sprzątaniu

Informacja w mediach: http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=29430Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest