nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Asysta ? Wojskowej? podczas historycznej przysięgi 21. Brygady Strzelców Podhalańskich z Rzeszowa

03.05.2009 Administrator

 

Przysięgę wojskową przed pomnikiem E. Kwiatkowskiego złożyło około trzystu żołnierzy 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. We Mszy św. i w przemarszu ulicą Staszica, a później uroczystej defiladzie, podhalańczykom dzielnie asystowali nasi uczniowie z ?wojskowej? oraz poczet sztandarowy Złotej Kościuszkowskiej.

 

Reprezentanci Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki wyróżniali się spośród uczestników tego wydarzenia jednolitym umundurowaniem wojskowym i strojami kosynierów.

 

Gratulujemy naszym uczniom udanego marszu i wzorowej postawy wojskowej .

 

                                             

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO! ♦ ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO! ♦ ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO! ♦ ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!


 

  CTWA I KLIMATYZACJI

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest