nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Awans naszych uczennic do etapu centralnego XXIV OKWB

07.10.2020 Elżbieta Zawisza

Sara Stadnik i Patrycja Sabat zajęły II i III miejsce w etapie diecezjalnym XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Sandomierzu. Uczennice, a w zasadzie już absolwentki naszej szkoły, uzyskały w ten sposób tytuł laureata etapu okręgowego oraz awans do etapu centralnego.
XXIV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej 2019/20, w związku z pandemią został przeniesiony z wiosny na jesień 2020 r. Etap szkolny odbył się w dniu 15 września 2020 r., a etap diecezjalny został rozłożony na dwie części:
 – pisemna – online 29 września 2020 roku,
 – ustna – 2 października 2020 roku.

 

W Sandomierzu w etapie ustnym rywalizowało 7 uczestników z najwyższymi wynikami w całej diecezji sandomierskiej. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej to wspaniałe wydarzenie, pozwalające bliżej poznać Pana Boga w Jego Słowie, ale także w drugim człowieku. Za wspaniałą i niepowtarzalną atmosferę Konkursu odpowiada organizator, którym jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”.
Finał zmagań młodych adeptów Pisma Świętego, odbędzie się online 12 października 2020 r. oraz stacjonarnie 27 października 2020 r. w Niepokalanowie – dla 7 najlepszych uczniów w Polsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Relację z konkursu można znaleźć pod adresem: 
https://diecezjasandomierska.pl/mlodzi-znawcy-biblii/

Bogusław Łój

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest