nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Beania zawodowe u Kościuszki

25.09.2013 Administrator

Prawie 300 pierwszoklasistów naszej szkoły przeszło dzisiaj prawdziwy chrzest bojowy. Żacy zostali poddani ?obróbce zawodowo-sportowej? i musieli zabłysnąć  nie tylko sportowo, lecz również intelektualnie. Relację z odnowionej tradycji Beanów w Złotej Kościuszkowskiej zamieściła Telewizja Miejska w Stalowej Woli. Zapraszamy do obejrzenia video z przebiegu wspaniałego widowiska i niezapomnianych chwil dla pierwszaków pod adresem http://www.tvmstalowawola.pl/index.php/aktualnosci/453-vimeo-id-75411589.

Polecamy również artykuł na temat otrzęsin „pierwszaków” na portalu Stalowe Miasto dostępny pod adresem http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=30755

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest