nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Biesiada Floriańska 2017

21.06.2017 andkul

Tradycją naszej szkoły stało się, że uczniowie biorą aktywny udział w Biesiadzie Floriańskiej zorganizowanej dla mieszkańców Stalowej Woli. W tym roku piknik odbył się 11 czerwca 2017 roku we współpracy ze Spółdzielczym Domem Kultury i parafią św. Floriana na terenie placu zabaw przed SDK-iem. Pogoda dopisała tak, że nie zabrakło chętnych do zabawy i miłego spędzenia czasu mieszkańców naszego miasta.

 

Uczniowie Złotej Kościuszkowskiej mieli nie lada zadanie – najpierw poprowadzili karaoke, a zaraz po radosnym śpiewie i tańcach wcielili się w aktorów i zaprezentowali spektakl: pt.: „ Jasne światło”. Przedstawienie bardzo się spodobało i zostało nagrodzone gromkimi brawami. Na koniec młodzi aktorzy zostali zaproszeni na degustację kiełbasek, ciasta i bigosu.

 

Dziękujemy naszej wspaniałej młodzieży za wielkie serca i poświęcony czas dla dobra wspólnoty lokalnej.

 

Wystąpili: Patrycja Powęska, Katarzyna Dryja,  Monika Eliasz,   Bernadetta Mazur, Marcin Fronc, Mariola Fiedko, Dominik Broda, Filip Polek, Jakub Kudła,  Sylwia Dudek,  Kacper Laskowski, Julia Wargala, Klaudia  Jurek,  Bartłomiej Wójcik.

 

http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=41756

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest