nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Bożonarodzeniowa Akcja Charytatywna

08.01.2014 Administrator

Są wśród nas tacy, którzy potrzebują pomocy, którym trudna życiowa sytuacja nie pozwala poczuć ciepłej, świątecznej atmosfery. To z myślą o nich w ZSP Nr 2 już po raz trzeci zorganizowaliśmy wiele działań charytatywnych na rzecz najbardziej potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły. W naszą akcję w tym roku szkolnym włączyło się wielu nauczycieli i uczniów, którzy bezinteresownie uskutecznili między innymi następujące działania:

1. Charytatywny mecz siatkówki ? ZSP 2 ? CEZ? ? p. A. Jarem, nauczyciele w-f , p. Sylwia Pacholec, p. Bogusław Łój.

2. ?I Regionalny Turniej Artystyczny O Liść Dębu? ? p. Małgorzata Chojnacka-Szempruch, p. Jacek Paź.

3. Koncert szkolnego zespołu muzycznego ?Verni? ? p. Jadwiga Socha, p. Sylwia Pacholec, p. Bogusław Łój.

4. Aukcja świąteczna ? podczas, której sprzedawane ozdoby choinkowe i kartki świąteczne, przygotowane przez uczniów naszej szkoły na ?Konkurs na najpiękniejszą bańkę, kartkę i ozdobę choinkową? ? p. Renata Pachacz, p. Bogusław łój, ks. Wiesław Marszałek.

5. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami ? p. Małgorzata Grzesik, p. Iwona Szewc.

Środki zebrane podczas tegorocznej świątecznej akcji charytatywnej  (łącznie wydaliśmy kwotę 1742,74 zł ) zostały przeznaczone na zakup świątecznych paczek żywnościowych dla 12 potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły. Wszystkie paczki zostały odebrane jeszcze przed świętami i na pewno wzbogaciły świąteczne stoły.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie, zarówno tym wymienionym powyżej, jak tym, których nie wymieniono. To dobrze, że są wśród nas ludzie tacy, jak Wy, którzy chcą pomagać innym.

                                Dziękujemy!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest