nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Archiwum

Budowlany Zawrót Głowy

15.04.2009 Administrator

Podstawowym celem turnieju jest promocja zawodów budowlanych oraz przedstawienie młodzieży aktualnych możliwości pracy oraz dalszego doskonalenia zawodowego. Swój udział zgłosiło dwanaście szkół z całego regionu, m.in. Rzeszowa, Jasła, Krosna, Dębicy, Jarosławia, Przemyśla, Brzozowa i Mielca.

Uczniowie naszej szkoły oczywiście przyjęli zaproszenie i od pierwszego tygodnia września rozpoczęły się przygotowania. Utworzona została 11 osobowa drużyna, a opiekę nad uczniami sprawowała pani Agnieszka Grzywacz.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest