nivo slider image nivo slider image

Olimpiady i konkursy

„Budownictwo – moja przyszłość”

11.04.2018 Jakub Bożek

10

Dnia 15.03.2018 w Radomiu odbył się finał Wojewódzkiego konkursu „Budownictwo – moja przyszłość” organizowanego przez Wyższą Inżynierską Szkołę Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy  w Radomiu. Patronat honorowy sprawował Mazowiecki Kurator Oświaty, natomiast Patronat merytoryczny sprawowała – Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Warszawie.

 

W tym roku do konkursu zgłosiło się 13 szkół. Do I etapu przystąpiło 164 uczniów, natomiast do finału zakwalifikowało się 33 uczniów z 6 szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:  Julita Piotrowska, Paulina Olszowy, Kacper Guzik,  Adrian Dąbek, Piotrek Mazurek oraz Jakub Soból.

 

Uczestnicy zostali podzieleni na trzyosobowe zespoły. Etap pierwszy składał się z testu pisemnego z którego wyłoniono sześciu finalistów. Etap drugi składał się z trzech pytań ustnych. Finaliści musieli się wykazać wiedzą między innymi z budownictwa ogólnego, historii budownictwa, fizyki budowli czy też mechaniki i statyki budowli.

 

Ostatecznie po zawziętych zmaganiach nasi uczniowie zajęli II miejsce drużynowo oraz piąte indywidualne wywalczone przez Piotrka Mazura.

 

Uczestnicy włożyli ogromną pracę w przygotowanie się do konkursu pod przywództwem P. Urszuli Godawskiej, P. Jadwigi Sochy, P. Macina Kapuścińskiego, P. Mateusza Małysa oraz P. Daniela Zielińskiego.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest