nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

„Budownictwo – moja przyszłość”

11.04.2018 Jakub Bożek

Dnia 15.03.2018 w Radomiu odbył się finał Wojewódzkiego konkursu „Budownictwo – moja przyszłość” organizowanego przez Wyższą Inżynierską Szkołę Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy  w Radomiu. Patronat honorowy sprawował Mazowiecki Kurator Oświaty, natomiast Patronat merytoryczny sprawowała – Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Warszawie.

 

W tym roku do konkursu zgłosiło się 13 szkół. Do I etapu przystąpiło 164 uczniów, natomiast do finału zakwalifikowało się 33 uczniów z 6 szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:  Julita Piotrowska, Paulina Olszowy, Kacper Guzik,  Adrian Dąbek, Piotrek Mazurek oraz Jakub Soból.

 

Uczestnicy zostali podzieleni na trzyosobowe zespoły. Etap pierwszy składał się z testu pisemnego z którego wyłoniono sześciu finalistów. Etap drugi składał się z trzech pytań ustnych. Finaliści musieli się wykazać wiedzą między innymi z budownictwa ogólnego, historii budownictwa, fizyki budowli czy też mechaniki i statyki budowli.

 

Ostatecznie po zawziętych zmaganiach nasi uczniowie zajęli II miejsce drużynowo oraz piąte indywidualne wywalczone przez Piotrka Mazura.

 

Uczestnicy włożyli ogromną pracę w przygotowanie się do konkursu pod przywództwem P. Urszuli Godawskiej, P. Jadwigi Sochy, P. Macina Kapuścińskiego, P. Mateusza Małysa oraz P. Daniela Zielińskiego.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest