nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Nauczyciele

03.09.2018 Andrzej Kułakowski

Język polski: Anna Blacha, Małgorzata Chojnacka-Szempruch, MonikaFil, Małgorzata Grzesik, Magdalena Jakubik, Aneta Łój, Longina Ordon

 

Język angielski: Elżbieta Berezecka, Marzena Błońska, Anna Flis, Waldemar Kazanecki, Beata Szwedo, Grzegorz Świeca, Barbara Tworek, Magdalena Waśko, Kamil Ziarnowski

 

Język niemiecki: Monika Fil, Dominika Jonaszek-Pędlowska, Andrzej Kułakowski, Ewa Nowak, Magdalena Piróg

 

Biologia: Elżbieta Podgórska-Makieła

 

Chemia: Anna Miazga

 

Fizyka: Waldemar Kazanecki, Lucyna Sibiga

 

Geografia: Piotr Niewójt, Anna Nowak

 

Historia, WOS: Bogusław Łój, Iwona Szewc, Anna Świetlińska, Robert Tryk

 

Informatyka, grafika komputerowa: Piotr Burszta, Tomasz Kowalczyk, Artur Wróblewski, Elżbieta Zawisza

 

Matematyka: Dorota Ciba, Małgorzata Jaklińska, Anna Miazga, Jacek Paź, Anna Serafin, Lucyna Sibiga, Justyna Wołoszyn

 

Podstawy przedsiębiorczości, przedmioty z zakr. logistyki, ekonomii: Jacek Bożek, Jakub Bożek, Katarzyna Budziło, Justyna Czech, Lucyna Dul, Marek Gil, Anna Haliniak, Lidia Harasymów, Grzegorz Świeca, Justyna Świeca

 

Przedmioty zawodowe: Renata Bis, Barbara Dzikowska, Marek Gil, Urszula Godawska, Agnieszka Grzywacz, Marian Herok, Marcin Kapuściński, Mateusz Marzec, Anna Mróz, Jadwiga Socha, Tamara Stadnik, Artur Wróblewski, Daniel Zieliński

 

Przedmioty zawodoweodzieżowe: Ewa Czech, Alina Machaj, Monika Skrzeszewska

 

Edukacja dla bezpieczeństwa: Łukasz Rzeszutko

 

Strzelectwo sportowe: Marek Gil, Marian Herok

 

Religia: Bogusław Łój, ks. Marcin Polak, Agnieszka Sikora

 

Etyka: Barbara Główka-Syp

 

Wiedza o kulturze: Longina Ordon, Małgorzata Chojnacka-Szempruch

 

Wychowanie fizyczne: Dariusz Bańka, Katarzyna Budziło, Maciej Bzymek-Polański, Artur Jarem, Krystian Lebioda, Krzysztof Momot, Małgorzata Olejarz, Łukasz Rzeszutko, Rafał Sroczyński, Natasza Szponar-Grabowska, Tomasz Tetla, Mirosław Wasyl, Paweł Wtorek

 

Nauczyciele bibliotekarze: Irena Bednarczyk, Małgorzata Chojnacka-Szempruch, Anna Świetlińska

 

Kierownik praktycznej nauki zawodu: Stanisław Fil

 

Nauczyciele praktycznej nauki zawodu: Ewa Czech, Krzysztof Giżka, Andrzej Grzybowski, Bogdan Serafin, Łukasz Sondej, Robert Szafran, Robert Tryk, Ryszard Wołoszyn

 

Nauczyciele praktycznej nauki zawodu – przedmioty odzieżowe: Ewa Czech, Alina Machaj, Monika Skrzeszewska

 

Pedagog/Psycholog: Sylwia Pacholec, Agnieszka Rodziewicz, Małgorzata Wołoszyn, Iwona Zielińska

 



Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest