nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Nauczyciele

02.09.2017 Elżbieta Zawisza

Język polski: Anna Blacha, Małgorzata Chojnacka-Szempruch, Małgorzata Grzesik, Magdalena Jakubik, Aneta Łój

 

Język angielski: Elżbieta Berezecka, Marzena Błońska, Anna Flis, Waldemar Kazanecki, Beata Szwedo, Grzegorz Świeca, Małgorzata Terlecka, Barbara Tworek, Magdalena Waśko, Kamil Ziarnowski

 

Język niemiecki: Monika Fil, Dominika Jonaszek-Pędlowska, Andrzej Kułakowski, Małgorzata Majdanik, Ewa Nowak, Magdalena Piróg

 

Biologia: Elżbieta Podgórska-Makieła

 

Chemia: Lidia Harasymów, Anna Miazga

 

Fizyka: Waldemar Kazanecki, Lucyna Sibiga

 

Geografia: Piotr Niewójt, Anna Nowak

 

Historia, WOS: Lucyna Iwaszczuk, Anna Ryzak, Iwona Szewc, Robert Tryk

 

Informatyka, grafika komputerowa: Piotr Burszta, Tomasz Kowalczyk, Mateusz Małys, Elżbieta Zawisza

 

Matematyka: Dorota Ciba, Urszula Godawska, Małgorzata Jaklińska, Jacek Paź, Tomasz Sekulski, Anna Serafin, Lucyna Sibiga, Justyna Wołoszyn

 

Podstawy przedsiębiorczości, przedmioty z zakr. logistyki, ekonomii: Jacek Bożek, Jakub Bożek, Justyna Czech, Lucyna Dul, Anna Haliniak, Lidia Harasymów, Grzegorz Świeca, Justyna Świeca, Małgorzata Terlecka

 

Przedmioty zawodowe: Renata Bis, Barbara Dzikowska, Marek Gil, Urszula Godawska, Agnieszka Grzywacz, Marian Herok, Marcin Kapuściński, Mateusz Małys, Mateusz Marzec, Anna Mróz, Jadwiga Socha, Tamara Stadnik, Artur Wróblewski, Daniel Zieliński

 

Przedmioty zawodoweodzieżowe: Ewa Czech, Alina Machaj, Monika Skrzeszewska, Małgorzata Wołoszyn

 

Przysposobienie obronne, edukacja dla bezpieczeństwa: Lucyna Iwaszczuk, Krzysztof Szykuła

 

Religia: Bogusław Łój, Renata Pachacz, ks. Marcin Polak

 

Etyka: Barbara Główka-Syp

 

Wiedza o kulturze: Longina Ordon, Małgorzata Chojnacka-Szempruch

 

Wychowanie fizyczne: Dariusz Bańka, Maciej Bzymek-Polański, Katarzyna Grabowska, Artur Jarem, Krystian Lebioda, Krzysztof Momot, Małgorzata Olejarz, Łukasz Rzeszutko, Rafał Sroczyński, Natasza Szponar-Grabowska, Tomasz Tetla, Mirosław Wasyl, Paweł Wtorek

 

Nauczyciele bibliotekarze: Irena Bednarczyk, Małgorzata Chojnacka-Szempruch, Anna Świetlińska

 

Kierownik praktycznej nauki zawodu: Stanisław Fil

 

Nauczyciele praktycznej nauki zawodu: Ewa Czech, Krzysztof Giżka, Andrzej Grzybowski, Bogdan Serafin, Łukasz Sondej, Robert Szafran, Robert Tryk, Ryszard Wołoszyn

 

Nauczyciele praktycznej nauki zawodu – przedmioty odzieżowe: Ewa Czech, Monika Skrzeszewska

 

Pedagog/Psycholog: Barbara Korczyńska-Kwitek, Aldona Litwińska, Sylwia Pacholec, Agnieszka Rodziewicz, Małgorzata Wołoszyn

 

 

 



Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest