nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Nauczyciele

02.09.2016 Elżbieta Zawisza

Język polski: Anna Blacha, Małgorzata Chojnacka-Szempruch, Małgorzata Grzesik, Magdalena Jakubik, Aneta Łój

 

Język angielski: Elżbieta Berezecka, Marzena Błońska, Anna Flis, Waldemar Kazanecki, Beata Szwedo, Grzegorz Świeca, Małgorzata Terlecka, Barbara Tworek, Magdalena Waśko, Kamil Ziarnowski

 

Język niemiecki: Monika Fil, Dominika Jonaszek-Pędlowska, Andrzej Kułakowski, Małgorzata Majdanik, Ewa Nowak, Magdalena Piróg

 

Biologia: Elżbieta Podgórska-Makieła

 

Chemia: Anna Miazga

 

Fizyka: Waldemar Kazanecki, Lucyna Sibiga

 

Geografia: Piotr Niewójt, Anna Nowak

 

Historia, WOS: Lucyna Iwaszczuk, Anna Ryzak, Beata Stępak, Iwona Szewc

 

Informatyka, grafika komputerowa: Piotr Burszta, Tomasz Kowalczyk, Mateusz Małys, Elżbieta Zawisza

 

Matematyka: Dorota Ciba, Małgorzata Jaklińska, Anna Miazga, Jacek Paź, Tomasz Sekulski, Anna Serafin

 

Podstawy przedsiębiorczości, przedmioty z zakr. logistyki, ekonomii: Jacek Bożek, Jakub Bożek, Justyna Czech, Lucyna Dul, Anna Haliniak, Lidia Harasymów, Justyna Świeca, Małgorzata Terlecka

 

Przedmioty zawodowe: Renata Bis, Mariusz Bożek, Barbara Dzikowska, Marek Gil, Urszula Godawska, Agnieszka Grzywacz, Marian Herok, Marcin Kapuściński, Tomasz Kowalczyk, Alina Machaj, Mateusz Małys, Mateusz Marzec, Anna Mróz, Jadwiga Socha, Tamara Stadnik, Justyna Świeca, Artur Wróblewski, Daniel Zieliński

 

Przedmioty zawodoweodzieżowe: Alina Machaj, Monika Skrzeszewska, Małgorzata Wołoszyn

 

Przysposobienie obronne, edukacja dla bezpieczeństwa: Lucyna Iwaszczuk, Krzysztof Szykuła

 

Religia: Bogusław Łój, ks. Wiesław Marszałek, Renata Pachacz

 

Etyka: Barbara Główka-Syp

 

Wiedza o kulturze: Longina Ordon

 

Wychowanie fizyczne: Dariusz Bańka, Maciej Bzymek-Polański, Katarzyna Grabowska, Artur Jarem, Krystian Lebioda, Krzysztof Momot, Małgorzata Olejarz, Łukasz Rzeszutko, Rafał Sroczyński, Natasza Szponar-Grabowska, Tomasz Tetla, Mirosław Wasyl, Paweł Wtorek

 

Nauczyciele bibliotekarze: Irena Bednarczyk, Anna Kielar

 

Kierownik praktycznej nauki zawodu: Stanisław Fil

 

Nauczyciele praktycznej nauki zawodu: Jacek Bożek, Jakub Bożek, Ewa Czech, Krzysztof Giżka, Andrzej Grzybowski, Mateusz Mizera, Bogdan Serafin, Łukasz Sondej, Robert Szafran, Robert Tryk, Ryszard Wołoszyn

 

Nauczyciele praktycznej nauki zawodu – przedmioty odzieżowe: Ewa Czech, Monika Skrzeszewska

 

Pedagog: Sylwia Pacholec, Małgorzata Wołoszyn

 

Psycholog: Aldona Litwińska

 

Zajęcia rewalidacyjne: Kamil Kowalski

 



Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO! ♦ ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO! ♦ ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO! ♦ ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!


 

  CTWA I KLIMATYZACJI

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest