nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Klasy

03.09.2017 Andrzej Kułakowski

Lp.

Klasa

Szkoła/Specjalność

Wychowawca

1.

1-AW

Liceum ogólnokształcące (klasa  sportowa)

 Magdalena Piróg

2.

2-AW

Liceum ogólnokształcące (klasa  sportowa)

 Małgorzata Grzesik

3.

3-AW

Liceum ogólnokształcące (klasa  sportowa)

 Beata Szwedo

4.

3-B

Liceum ogólnokształcące

 Kamil Ziarnowski

4.

1-TD

Technikum / technik budowy dróg

Paweł Wtorek

5.

1-TB

Technikum / technik budownictwa

Urszula Godawska

6.

1TL-1

Technikum / technik logistyk

M. Chojnacka – Szempruch

7.

1TL-2

Technikum / technik logistyk

E. Podgórska- Makieła

8.

1-TPG

Technikum / technik eksploatacji portów i terminali + technik geodeta

Mirosław Wasyl

9.

1-TC

Technikum / technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Magdalena Jakubik

10.

2-TD

Technikum / technik drogownictwa (klasa sportowa)

Artur Jarem

11.

2-TBG

Technikum / technik budownictwa + technik geodeta

Renata Bis

12.

2-TL

Technikum / technik logistyk

Aneta Łój

13.

2-TLM

Technikum / technik logistyk + technik przemysłu mody

Iwona Szewc

14.

2-TEC

Technikum / technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej + technik cyfrowych procesów graficznych

Monika Fil

15.

2-TP

Technikum / technik eksploatacji portów i terminali

Anna Haliniak

16.

2-TLP

Technikum / technik logistyk + technik eksploatacji portów i terminali

Justyna Świeca

17.

2-TBSI

Technikum / technik budownictwa + technik urządzeń sanitarnych + technik inżynierii środowiska i melioracji

Barbara Dzikowska

18.

3-TB

Technikum / technik budownictwa

Marcin Kapuściński

19.

3-TD

Technikum / technik drogownictwa (klasa sportowa)

Krzysztof Momot

20.

3-TL

Technikum / technik logistyk

Jakub Bożek

21.

3-TLP

Technikum / technik logistyk + technik eksploatacji portów i terminali

Justyna Świeca

22.

3-TGO

Technikum / technik geodeta + technik technologii odzieży

Jacek Paź

23.

3-TEC

Technikum / technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej + technik cyfrowych procesów graficznych

Artur Wróblewski

24.

4-TB

Technikum / technik budownictwa

Magdalena Waśko

25.

4-TGO

Technikum / technik geodeta + technik technologii odzieży

Dorota Ciba

26.

4-TSC

Technikum / technik urządzeń sanitarnych + technik cyfrowych procesów graficznych

Marzena Błońska

27.

4-TD

Technikum / technik drogownictwa (klasa sportowa)

Krystian Lebioda

28.

4-TL

Technikum / technik logistyk (klasa sportowa)

Małgorzata Olejarz

29.

4-TLE

Technikum / technik logistyk + technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Barbara Tworek

30.

1B-2

BS1S / monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Tamara Stadnik

31.

2-Z-2

ZSZ /monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Natasza Szponar-Grabowska

32.

3-Z-3

ZSZ / murarz tynkarz + monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Łukasz Rzeszutko

33.

3-Z-2

ZSZ /monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Agnieszka Grzywacz

 



Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest