nivo slider image

Klasy

03.09.2017 Andrzej Kułakowski

Lp.

Klasa

Szkoła/Specjalność

Wychowawca

1.

1-AW

Liceum ogólnokształcące (klasa  sportowa)

 Magdalena Piróg

2.

2-AW

Liceum ogólnokształcące (klasa  sportowa)

 Małgorzata Grzesik

3.

3-AW

Liceum ogólnokształcące (klasa  sportowa)

 Beata Szwedo

4.

3-B

Liceum ogólnokształcące

 Kamil Ziarnowski

4.

1-TD

Technikum / technik budowy dróg

Paweł Wtorek

5.

1-TB

Technikum / technik budownictwa

Urszula Godawska

6.

1TL-1

Technikum / technik logistyk

M. Chojnacka – Szempruch

7.

1TL-2

Technikum / technik logistyk

E. Podgórska- Makieła

8.

1-TPG

Technikum / technik eksploatacji portów i terminali + technik geodeta

Mirosław Wasyl

9.

1-TC

Technikum / technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Magdalena Jakubik

10.

2-TD

Technikum / technik drogownictwa (klasa sportowa)

Artur Jarem

11.

2-TBG

Technikum / technik budownictwa + technik geodeta

Renata Bis

12.

2-TL

Technikum / technik logistyk

Aneta Łój

13.

2-TLM

Technikum / technik logistyk + technik przemysłu mody

Iwona Szewc

14.

2-TEC

Technikum / technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej + technik cyfrowych procesów graficznych

Monika Fil

15.

2-TP

Technikum / technik eksploatacji portów i terminali

Anna Haliniak

16.

2-TLP

Technikum / technik logistyk + technik eksploatacji portów i terminali

Justyna Świeca

17.

2-TBSI

Technikum / technik budownictwa + technik urządzeń sanitarnych + technik inżynierii środowiska i melioracji

Barbara Dzikowska

18.

3-TB

Technikum / technik budownictwa

Marcin Kapuściński

19.

3-TD

Technikum / technik drogownictwa (klasa sportowa)

Krzysztof Momot

20.

3-TL

Technikum / technik logistyk

Jakub Bożek

21.

3-TLP

Technikum / technik logistyk + technik eksploatacji portów i terminali

Justyna Świeca

22.

3-TGO

Technikum / technik geodeta + technik technologii odzieży

Jacek Paź

23.

3-TEC

Technikum / technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej + technik cyfrowych procesów graficznych

Artur Wróblewski

24.

4-TB

Technikum / technik budownictwa

Magdalena Waśko

25.

4-TGO

Technikum / technik geodeta + technik technologii odzieży

Dorota Ciba

26.

4-TSC

Technikum / technik urządzeń sanitarnych + technik cyfrowych procesów graficznych

Marzena Błońska

27.

4-TD

Technikum / technik drogownictwa (klasa sportowa)

Krystian Lebioda

28.

4-TL

Technikum / technik logistyk (klasa sportowa)

Małgorzata Olejarz

29.

4-TLE

Technikum / technik logistyk + technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Barbara Tworek

30.

1B-2

BS1S / monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Tamara Stadnik

31.

2-Z-2

ZSZ /monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Natasza Szponar-Grabowska

32.

3-Z-3

ZSZ / murarz tynkarz + monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Łukasz Rzeszutko

33.

3-Z-2

ZSZ /monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Agnieszka Grzywacz

 



Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest