nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Oddziały w bieżącym roku szkol.

03.09.2018 Andrzej Kułakowski

Lp.

Klasa

Szkoła/Specjalność

Wychowawca

1.

1-A

Liceum ogólnokształcące (klasa  sportowa)

 A. Miazga

2.

2-AW

Liceum ogólnokształcące (klasa  sportowa)

 A. Blacha

3.

3-AW

Liceum ogólnokształcące (klasa  sportowa)

 M. Grzesik

4.

1-TB

Technikum / technik budownictwa

 A. Serafin

5.

1-TC

Technikum / technik grafiki i poligrafii cyfrowej

 B. Tworek

6.

1-TLG

Technikum / technik logistyk + technik geodeta 

 J. Wołoszyn

7.

1-TL

Technikum / technik logistyk

 M. Błońska

8.

1-TP

Technikum / technik eksploatacji portów i terminali

 R. Sroczyński

 9.

2-TB

 Technikum / technik budownictwa

 U. Godawska

10.

2-TC

Technikum / technik grafiki i poligrafii cyfrowej

 M. Jakubik

11.

2-TD

Technikum / technik drogownictwa (klasa sportowa)

 P. Wtorek

12.

2-TL1

Technikum / technik logistyk

 M. Chojnacka-Szempruch

13.

2-TL2

Technikum / technik logistyk

 E. Podgórska-Makieła

14.

2-TPG

Technikum / technik eksploatacji portów i terminali + technik geodeta

 M. Wasyl

15.

3-TBG

 Technikum / technik budownictwa + technik geodeta

 R. Bis

16.

3-TD

Technikum / technik drogownictwa (klasa sportowa)

 A. Jarem

17.

3-TLM

Technikum / technik logistyk + technik przemysłu mody

 I. Szewc

18.

3-TEC

Technikum / technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej + technik cyfrowych procesów graficznych

 M. Fil

19.

3-TP

Technikum / technik eksploatacji portów i terminali

 A. Haliniak

20.

3-TL

Technikum / technik logistyk

 A. Łój

21.

3-TBSI

Technikum / technik budownictwa + technik urządzeń sanitarnych + technik inżynierii środowiska i melioracji

 B. Dzikowska

22.

4-TB

Technikum / technik budownictwa

 M. Kapuściński

23.

4-TD

Technikum / technik drogownictwa (klasa sportowa)

 K. Momot

24.

4-TEC

Technikum / technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej + technik cyfrowych procesów graficznych

 A. Wróblewski

25.

4-TGO

Technikum / technik geodeta + technik technologii odzieży

 J. Paź

26.

4-TL

 Technikum / technik logistyk

 J. Bożek

27.

4-TLP

Technikum / technik logistyk + technik eksploatacji portów i terminali

 J. Świeca

28.

1B-2

BS1S / monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

 T. Tetla

29.

2B-2

BS1S / monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

 T. Stadnik

30.

3-Z-2

ZSZ /monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

 N. Szponar-Grabowska



Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest