nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Charytatywny mecz siatkówki

15.12.2013 Administrator

   We wtorek, 10 grudnia odbył się w naszej szkole charytatywny mecz siatkarski pomiędzy reprezentacją ZSP Nr 2 w składzie: 1. Wojciechowski Wiktor (kpt., III TB), Warchoł Piotr (II-2A), Róg Piotr (III TL), Butkowski Krystian (II AW), Bernat Mateusz (I TBI), Wójcik Krzysztof (I AW), Smutek Kacper (III TL), Rzeszutko Łukasz (III TL), Kopeć Sebastian (II AW), Krawiec Adrian (I AW), Winogrodzki Patryk (I AW) a Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli.

Celem tego sportowego widowiska było zebranie funduszy na zakup świątecznych paczek żywnościowych dla potrzebujących uczniów naszej szkoły. W spotkaniu, w charakterze kibiców, uczestniczyło 10 klas. Udało nam się zebrać 392 zł. Jeśli chodzi o rezultat meczu, to nasi siatkarze nie zawiedli i po zaciętym spotkaniu zwyciężyli w tie-breaku 3:2. Rewanż miał miejsce następnego dnia. Tym razem gospodarzem spotkania było CEZ, a cel również był charytatywny. Ponownie nie zabrakło emocji, a rozstrzygnięcie także nastąpiło w tie-breaku. Końcowy wynik 3:2 dla ZSP Nr 2. Dziękujemy Nauczycielom wychowania fizycznego, na czele z opiekunem szkolnej drużyny siatkarskiej p. Arturem Jaremem, za trud organizacji i chęć włączenia się w dzieło pomocy potrzebującym. Koordynatorami przedsięwzięcia byli Bogusław Łój i Sylwia Pacholec.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest