nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Archiwum

Ciekawe spotkanie w klasie wojskowej

05.05.2009 Administrator

Każdy człowiek powinien mieć w życiu pasję. Nie można przecież żyć tylko samą szkołą czy pracą? A dlaczego jest to takie ważne? Dodaje to sensu naszemu istnieniu, rozwijamy się w jakimś zakresie  i przy okazji relaksujemy.

 

Namiastką pasji, jaką dla mnie jest łowiectwo próbowałam przedstawić na spotkaniu z młodzieżą z Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli, w dniu 16.01.2009r, na które w imieniu wychowawczyni klasy zostałam zaproszona przez Panią Bożenę Zygmunt (moją szwagierkę). Dotyczyło ono moich zainteresowań.

Starałam się zapoznać klasę I Liceum Ogólnokształcącego o edukacji wojskowej ze współczesnym łowiectwem jako ochroną przyrody, czynnym wypoczynkiem na łonie natury podbudowanym pisanymi i niepisanymi zasadami, specyficznym językiem, tradycją, zwyczajami mającymi szerokie odniesienie do kultury narodowej.

Mam nadzieje, że zachęciłam młodzież do głębszego wdrożenia się w ten temat i że wśród nich znajdą się osoby, które wstąpią w szeregi rycerzy św. Huberta.

Zostałam bardzo serdecznie przyjęta przez dyrekcję: Panią wicedyrektor Longinę Ordon, Pana dyrektora Włodzimierza Smutka, nauczycielkę Panią Annę Kielar oraz młodzież, która mile mnie zaskoczyła.

Poczułam się ogromnie wyróżniona, że miałam zaszczyt gościć w tej szkole.

Agnieszka Mazurkiewicz
Koło łowieckie nr 24 Lis
Łopiennik GórnyKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest