nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

„Dobro jest w każdym z Nas” – o wewnętrznej przemianie bohatera „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa

03.12.2018 Andrzej Kułakowski

Zapraszamy uczniów naszej szkoły na spotkanie czytelnicze, które odbędzie się w dniu 17 grudnia 2018r. o godzinie 13:30 w bibliotece szkolnej. Podczas spotkania przybliżona zostanie biografia, jak i również twórczość Charlesa Dickensa.

 

Spotkanie z twórczością Charlesa Dickensa będzie doskonałą okazją do wspólnego kolędowania oraz wprowadzeniem w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Organizatorzy spotkania: Anna Świetlińska, Agnieszka SikoraKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest