nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Dzień Hakowicza

03.03.2013 Administrator

 Na szóstej godzinie lekcyjnej ruszyliśmy w kierunku Centrum w naszym mieście. Zbici w grupę ? na początku wstydliwie, później już pewnie ? zaczęliśmy zbierać podpisy i rozdawać ulotki wykonane przez nas oraz zachęcać przechodniów do badań.
 Zebraliśmy 1216 podpisów i rozdaliśmy wszystkie ulotki. Mimo początkowej dezorganizacji i ogólnie panującego chaosu nasza wyprawa okazała się bardzo owocna.
W całą akcję staraliśmy się angażować wszystkich i mam nadzieję, że nasze starania odniosły pozytywne skutki oraz że zachęciliśmy wielu ludzi do badań i dbania o siebie samych oraz o własne zdrowie.
 Oprócz przemarszu 4-go lutego w naszej szkole odbyła się audycja przez radiowęzeł szkolny odczytana 5-go lutego 2013 roku na 5-tej godzinie lekcyjnej ? odsłuchana przez wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników  ZSP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli.
Wykonaliśmy również wspomniane wcześniej ulotki, w których zawarte są informacje takie jak: czym jest czerniak i jak go wykryć, jak zlokalizować chorobę i jak ją leczyć oraz tzw. ?reguła ABC? i co robić, gdy mamy podejrzenia lub wykryjemy czerniaka u siebie.
 Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom chociaż część ludzi przekona się do wykonania badań, bo być może uda nam się uratować kilka istnień.


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest