nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Dzień Języków Obcych

21.10.2010 Administrator

 

 

     
     

 

Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną pt. „British and American Landmarks” oraz prezentację o Berlinie  po czym wysłuchali piosenek: w języku angielskim i niemieckim w wykonaniu uczennic naszej szkoły.
W konkursie brały udział trzyosobowe drużyny z klas IIITS, IIIA, ITL, IIBW, IBW. Konkurs wygrała drużyna klasy IIIA w składzie: Aneta Sokal, Liza Szymonik, Sylwia Gumiela. Po zakończeniu również publiczność mogła sprawdzić swoją wiedzę w otwartym quizie, a poprawne odpowiedzi były nagradzane słodyczami.
Podczas Dnia Języków Obcych rozstrzygnięto również konkurs na najładniejszy plakat pt. „Kraje niemieckojęzyczne, kraje anglojęzyczne; warto zobaczyć”.

Opracowanie A.KrzysiakKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest