nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Dzień Języków Obcych

21.10.2010 Administrator

d1d

 

 

     
     

 

Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną pt. „British and American Landmarks” oraz prezentację o Berlinie  po czym wysłuchali piosenek: w języku angielskim i niemieckim w wykonaniu uczennic naszej szkoły.
W konkursie brały udział trzyosobowe drużyny z klas IIITS, IIIA, ITL, IIBW, IBW. Konkurs wygrała drużyna klasy IIIA w składzie: Aneta Sokal, Liza Szymonik, Sylwia Gumiela. Po zakończeniu również publiczność mogła sprawdzić swoją wiedzę w otwartym quizie, a poprawne odpowiedzi były nagradzane słodyczami.
Podczas Dnia Języków Obcych rozstrzygnięto również konkurs na najładniejszy plakat pt. „Kraje niemieckojęzyczne, kraje anglojęzyczne; warto zobaczyć”.

Opracowanie A.KrzysiakKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest