nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Filmoteka szkolna

Dzień Filmu Polskiego w naszej szkole

25.11.2016 Justyna Świeca

Dzie+ä Filmu Polskiego (4)W dniu 5 lutego 2016 roku w naszej szkole odbył się Dzień Filmu Polskiego. W tym dniu uczniowie klasy 1 TLP pod opieka p. J. Świecy i p. A. Haliniak obejrzeli trzy polskie filmy: Bogowie w reż.

Ł. Palkowskiego, Jack Strong w reż. W. Pasikowskiego, Wszystko, co kocham w reż. J. Borcucha.

Uczniowie wykonali plakaty o tematyce nawiązującej do filmu, który wzbudził wśród nich największe emocje. Prace uczniów można oglądać w gablotce na pierwszym piętrze.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest