nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Egzamin maturalny

Egzamin maturalny 2013/2014

02.02.2014 Andrzej Kułakowski

Wszystkich uczniów przystępujących do egzaminu maturalnego zachęcamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami:

KOMUNIKAT O DOSTOSOWANIACH

PROCEDURY PRZEPROWADZANIA I ORGANIZOWANIA EGZAMINU MATURALNEGO W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

HARMONOGRAM EGZAMINÓW 2013/2014 (STRONY 3-6)

INFORMATORY O EGZAMINIE MATURALNYM

BIULETYNY MATURALNE

WZORY I TABLICEKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO! ♦ ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO! ♦ ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO! ♦ ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!


 

  CTWA I KLIMATYZACJI

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest