nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Eliminacje okręgowe XXXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

22.04.2012 Administrator

 

  Nasi uczniowie zajęli : Adam Jarosz1 miejsce, Dariusz Budziński5 miejsce , a Marcin Drzymała7 miejsce . Adam i Darek zostali zakwalifikowani do eliminacji centralnych , które odbędą się w Zespole Szkół w Miętnem k/ Garwolina, województwo mazowieckie, w dniach 1-2 czerwca 2012 roku. 
 
 Reprezentanci naszej szkoły wywalczyli również w rankingu szkół biorących udział w eliminacjach Okręgu Warszawskiego XXXVI edycji OWiUR  III miejsce dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  w Stalowej Woli.
 
 Celem Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych jest m. in. popularyzowanie wśród młodzieży wiedzy  fachowej z zakresu rolnictwa i ochrony środowiska oraz zachęcanie do doskonalenia nauki i zdobywania umiejętności praktycznych potrzebnych dla rozwoju naszej gospodarki.  Olimpiada prowadzona jest równocześnie w 8 blokach tematycznych takich jak: produkcja roślinna, produkcja zwierzęca, mechanizacja rolnictwa, ogrodnictwo , ochrona i inżynieria środowiska, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe, agrobiznes, leśnictwo.
 
 Blok ?Ochrona i inżynieria środowiska? realizowany jest w dwóch okręgach: warszawskim i poznańskim.
GRATULUJEMY! TRZYMAMY KCIUKI !!!
 
 
Opracowała Barbara Dzikowska
 
 


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest