nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

PO WER/Praktyki zawodowe – lepszy start w życiu zawodowym

Energetyczni i Sanitarni i ich Dzień Hiszpański

03.02.2019 Jakub Bożek

25 stycznia 2019 roku w ZSP Nr 2 w Stalowej Woli uczniowie kształcący się w zawodach technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i technik urządzeń sanitarnych relacjonowali swoje  wrażenia z  pobytu na praktykach zagranicznych w Hiszpanii w ramach projektu pt:

 
 
 
 

 
 

Praktyki zawodowe – lepszy start w życiu zawodowym ” w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor kształcenie i szkolenia zawodowe współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Podczas uroczystości na auli szkoły uczniowie opowiadali o Hiszpanii, wrażeniach z pobytu i z tego co robili na praktykach. Uczestnicy zdobyli dużo doświadczeń zawodowych, certyfikat ukończenia praktyk, Europass Mobilność, certyfikat ukończenia kursu języka hiszpańskiego. Atrakcją tego wydarzenia był pokaz tańca uczniów ze szkoły JUST DANCE oraz występ wokalny uczniów naszej szkoły. Na koniec był poczęstunek w formie „tapas” przygotowany przez restaurację „Słoneczna”. Relacja z dnia hiszpańskiego ukazała się w Telewizji Miejskiej Stalowa Wola.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest