nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

PO WER/Praktyki zawodowe – lepszy start w życiu zawodowym

Energetyczni na praktykach zawodowych w Hiszpanii

21.09.2018 Jakub Bożek

15 września 2018 roku 16 uczniów uczących się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i technik urządzeń sanitarnych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  ze Stalowej Woli wyjechało na praktyki zagraniczne do Hiszpanii do miejscowości Sevilla,

w ramach projektu  pt: „Praktyki zawodowe – lepszy start w życiu zawodowym ” w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów  i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie  i szkolenia zawodowe współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 

Tak opisują uczestnicy swoje wrażenia :

 

„Sevilla gorąca, pełna ciekawych i miłych ludzi. Montujemy panele fotowoltaiczne pod okiem doświadczonych nauczycieli hiszpańskich. Chwile wolne poświęcamy na zwiedzanie Sevilli. Nabieramy umiejętności, które w Polsce byłyby dla nas nieosiągalne. Codziennie omawiamy postępy jakie osiągamy”.

 

Koordynator projektu : Artur Wróblewski

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest