nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

27.04.2017 Mateusz Małys

W dniu 24 lutego 2017 r. w  Zespole Szkół Gospodarczych  przy ul. Spytka Ligęzy w Rzeszowie został zorganizowany etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. W tym w roku w konkursie wzięło udział 48 uczniów z 24 szkół ponadgimnazjalnych uczestniczących w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa”.

Reprezentanci naszej szkoły, czyli: Izabela Lisek (3TL) oraz Kacper Guzik (3TB) zajęli ex aequo 5. miejsce, zdobywając 32 punkty na 35 możliwych do uzyskania.


 

Niestety ten świetny wynik nie wystarczył, aby zakwalifikować się do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się w Warszawie. Natomiast reprezentanci naszej szkoły już po ogłoszeniu wyników zadeklarowali chęć udziału w przyszłorocznej edycji konkursu, którego celem jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, w tym przepisów bhp, wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

 

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych w nadchodzących edycjach konkursu.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest