nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej

18.02.2014 Administrator

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w szkolnym etapie Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej, który odbędzie w poniedziałek 24.02.2014 o godz. 10.50 w Auli szkoły. Konkurs organizowany jest pod patronatem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Starostwa Powiatowego w Rzeszowie. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół w Sokołowie Młp.


Celem konkursu jest zwiększenie świadomości znaczenia normalizacji w życiu codziennym, praktyce zawodowej oraz w osiąganiu sukcesu ekonomicznego. Istotnym aspektem jest również rozpowszechnianie wiedzy normalizacyjnej (zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej szkoły zssokolow.edu.pl  w Regulaminie Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej.  

Uczniowie zainteresowani wzięciem udziału w konkursie proszeni są o kontakt z p. U. Adachą lub p. M. Terlecką.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest