nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Etap szkolny X Powiatowego Konkursu „Skutecznie Szukam Pracy”

25.03.2013 Andrzej Kułakowski

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w X Powiatowym Konkursie „Skutecznie Szukam Pracy”. Konkurs jest organizowany dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu stalowowolskiego przez Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli 9 kwietnia 2013 roku w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.


Konkurs jest dwustopniowy i składa się z etapu szkolnego i międzyszkolnego. Etap szkolny odbędzie 3 kwietnia 2013 roku, w wyniku którego wyłonionych zostanie 3 uczniów reprezentujących szkołę na etapie międzyszkolnym.

Zainteresowani uczniowie przygotowują dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny i CV) w odpowiedzi na jedno z trzech fikcyjnych ogłoszeń prasowych na określone stanowisko pracy w określonej firmie i składają je do 3 kwietnia 2013 roku do godz. 9:00 do sekretariatu szkoły.

Na podstawie dostarczonych dokumentów Szkolna Komisja wyłoni grupę kandydatów, którzy w tym samym dniu zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną w gabinecie pani wicedyrektor L. Dul.

Osoby, które przejdą do II etapu przystąpią jeszcze raz do rozmowy kwalifikacyjnej, tym razem prowadzonej przez lokalnego pracodawcę 9 kwietnia 2013 roku w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.

Bliższe informacje można otrzymać u p. wicedyrektor L. Dul lub u p. Małgorzaty Terleckiej. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

 Regulamin konkursu znajduje się na stronie CEZ w Stalowej Woli:

>>> http://cezstalowawola.pl/  pod informacją „Skutecznie Szukam Pracy”.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest