nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Etap Szkolny XXI Olimpiady Teologicznej roztrzygnięty!

19.11.2010 Administrator

 

W tym roku OTK jest organizowany przez Kraków i tam odbędzie się etap ogólnopolski 17-19 marca 2011 roku. W etapie szkolnym uczestniczyło 77 uczniów naszej szkoły, w tym 20 uczniów  liceum i 57 uczniów technikum.  Do etapu diecezjalnego zakwalifikowało się po 2 uczniów z w/w szkół. Zwycięzcami na szczeblu szkolnym  spośród licealistów zostali: Monika Buntkowska z klasy IIIa i Renata Marut z klasy IIIa, natomiast spośród uczniów technikum zostali: Magdalena Foltarz z klasy IITIO i Marcin Drzymała z klasy III TBI. Zwycięska czwórka będzie walczyć o tytuł finalisty ogólnopolskiego 13 stycznia 2011 roku w Sandomierzu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przygot. R.PachaczKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest