nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Archiwum

Europejski Dzień Języków Obcych

21.04.2009 Administrator

 Europejski Dzień Języków to święto różnorodności kulturowej, językowej  i uczenia się języków przez całe życie. Ma za zadanie zwrócić uwagę na duże znaczenie nauki języków obcych, nie tylko w szkole, ale i przez całe życie. Wydarzenie to ma również podkreślić znaczenie wszystkich języków, jakimi porozumiewamy się w Europie.

Organizacją uroczystości  w naszej szkole zajęli się nauczyciele języka niemieckiego, którzy obrali sobie za zadanie uświadomienie uczniom, jak ważna jest znajomość języków obcych. Mówić językiem drugiej osoby, oznacza bowiem uczynić krok ku niej, znieść bariery i lęki.

Celem naszej szkolnej imprezy była także promocja wśród uczniów języków obcych oraz poznanie kultury krajów i obyczajów europejskich.

oprac. Andrzej KułakowskiKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest