nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Ewa, Darek i Bartek zwycięzcami II Biegu Koniczynka Trail Marathon

29.05.2013 Andrzej Kułakowski

Koniczynka trail marathon

Koniczynka Trail Marathon to zawody rozgrywane w formule biegu o charakterze górskim. Zawodnicy pokonują 7. godzinną trasę po krętych i stromych ścieżkach Ojcowskiego Parku Narodowego. Trasa jest na tyle wymagająca, że zwycięzcą jest każdy, kto ją ukończy.
Uczniom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli w II edycji tego maratonu, można pozazdrościć doświadczeń górskiej przygody i pogratulować sukcesów.


Bartłomiej Chmura (kl. IIAW)i Dariusz Pieróg (kl. ITLO) – ukończyli maraton na I miejscu (w kategorii do 18 lat). Ewa Sobiło – uczennica klasy II AW zdobyła w maratonie II miejsce.  Zawodnicy pokonali  całą trasę wraz ze swoim opiekunem p. Dariuszem Bańką.

Krótką relację z imprezy można obejrzeć pod adresem:

>>>> https://www.youtube.com/watch?v=O8QptX-WFMA&feature=youtube_gdata_player

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest