nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Festiwal balonowy w Arabii Saudyjskiej

22.11.2017 andkul

Uczniowie klas pierwszych 1TPG, 1TL2 –  20 listopada spotkali się w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli  z uczestnikami wyprawy balonowej do Arabii Saudyjskiej. Celem spotkania było poznanie przez uczniów procedur  wyjazdu jak i przetransportowania tak nietypowego bagażu jakim jest balon do latania.

 

Dodatkowo uczniowie zostali zapoznani z procedurami uzyskania wizy wyjazdowej. Podczas spotkania uczniowie poznali nie tylko procedury, ale poznali troszkę historii oraz kultury i zwyczajów  jakie panują w Arabii Saudyjskiej oglądając ciekawe zdjęcia z lotu balonem. Uczniowie wzięli również udział w konkursie przeprowadzonym przez uczestników wyjazdu. Konkurs polegał na rozpoznaniu ulic i obiektów stalowowolskich z lotu balonem. Najlepsi otrzymali nagrody.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest