nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Finał Centralnej jubileuszowej XXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

17.04.2012 Administrator

W etapie centralnym uczestniczyło 94 uczniów z 51 szkół z całej Polski. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli reprezentowało dwóch uczniów: Baran Sławomir i Jaskot Damian z klasy IVTB1, którzy byli zwycięzcami etapu okręgowego OWiUB.
Obaj uczniowie zostali laureatami OWiUB. Damian Jaskot zajął 9 miejsce, a Sławek Baran – 11 miejsce. Należy podkreślic, że obaj chłopcy mają zapewnione miejsce na studiach (kierunek: budownictwo) na wybranej przez siebie politechnice.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli został sklasyfikowany na 11 miejscu w Polsce.
SERDECZNIE GRATULUJEMY!
Opracowała: Urszula Adacha


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest