nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Ogólnopolski Konkurs „Usuwamy azbest” etap szkolny

15.01.2010 Administrator

medyka

Starostwa Stalowowolskiego, Wydziału Edukacji, Kultury i Zdrowia, Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa, MZK, Przedsiębiorstwa Instalacji Przemysłowych Izomet, Zakładu Usług Elektrycznych i Technicznych Matel, Firmy Greinplast, Rodziców, organizatora konkursu i uczniów.

 

 

Prezenterzy „Wiadomości”Katarzyna Puk z kl. II w i Paweł Koguc z kl. III TB1 zaprezentowali wszystkie zrealizowane działania w ramach Ogólnopolskiego Konkursu „Usuwamy azbest”, który jest elementem działań związanych z realizacją Programu Oczyszczania Kraju z Azbestu w latach 2009-2032:

 

– Lekcja na temat „O tym czym jest azbest? i co zrobić, aby nie był dla nas groźny!” w kl. III TB 1 przeprowadzona w dniu 16.11.2009 r. przez Panią Agnieszkę Grzywacz

– Dystrybucja plakatów i ulotek na terenie powiatu stalowowolskiego

– Sonda na temat azbestu przeprowadzona przez uczniów wśród mieszkańców Stalowej Woli w dniu 19 listopada 2009 r.

– Ankieta dotycząca materiałów zawierających azbest przeprowadzona w dniach 24-25 listopada 2009 r.

– Edukacyjna gra planszowa ? „Wiedza o azbeście” przeprowadzona 1 grudnia 2009 r.

– Konkurs plastyczny o tematyce azbestowej rozstrzygnięty dnia 5.01.2010 r.

– Współpraca z Firmą Besta z Rzeszowa, która udostępniła materiały związane   z usunięciem wyrobów zawierających azbest w postaci płyt falistych azbestowo-cementowych stanowiących pokrycie dachu budynku

– Wszystkie działania podjęte przez uczniów zostały zamieszczone na łamach gazet: ?Echo Dnia? i ?Nowiny?

– Kabaret PINK-PONK: Daria Pawęska kl. II a,  Katarzyna Puk i Piotr Madej  kl. II w, Mateusz Godecki kl. IV TB,  Kamil Kotwica i Piotr Chciuk kl. IV TS  w sposób humorystyczny przedstawił scenki o tematyce azbestowej

– Uroczystość podsumowująca Ogólnopolski Konkurs „Usuwamy azbest” dnia 12.01.2010 r.

Organizator konkursu:
mgr inż. Agnieszka Grzywacz

 

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest