nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Ogólnopolski Konkurs „Usuwamy azbest” etap szkolny

15.01.2010 Administrator

medyka

Starostwa Stalowowolskiego, Wydziału Edukacji, Kultury i Zdrowia, Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa, MZK, Przedsiębiorstwa Instalacji Przemysłowych Izomet, Zakładu Usług Elektrycznych i Technicznych Matel, Firmy Greinplast, Rodziców, organizatora konkursu i uczniów.

 

 

Prezenterzy „Wiadomości”Katarzyna Puk z kl. II w i Paweł Koguc z kl. III TB1 zaprezentowali wszystkie zrealizowane działania w ramach Ogólnopolskiego Konkursu „Usuwamy azbest”, który jest elementem działań związanych z realizacją Programu Oczyszczania Kraju z Azbestu w latach 2009-2032:

 

– Lekcja na temat „O tym czym jest azbest? i co zrobić, aby nie był dla nas groźny!” w kl. III TB 1 przeprowadzona w dniu 16.11.2009 r. przez Panią Agnieszkę Grzywacz

– Dystrybucja plakatów i ulotek na terenie powiatu stalowowolskiego

– Sonda na temat azbestu przeprowadzona przez uczniów wśród mieszkańców Stalowej Woli w dniu 19 listopada 2009 r.

– Ankieta dotycząca materiałów zawierających azbest przeprowadzona w dniach 24-25 listopada 2009 r.

– Edukacyjna gra planszowa ? „Wiedza o azbeście” przeprowadzona 1 grudnia 2009 r.

– Konkurs plastyczny o tematyce azbestowej rozstrzygnięty dnia 5.01.2010 r.

– Współpraca z Firmą Besta z Rzeszowa, która udostępniła materiały związane   z usunięciem wyrobów zawierających azbest w postaci płyt falistych azbestowo-cementowych stanowiących pokrycie dachu budynku

– Wszystkie działania podjęte przez uczniów zostały zamieszczone na łamach gazet: ?Echo Dnia? i ?Nowiny?

– Kabaret PINK-PONK: Daria Pawęska kl. II a,  Katarzyna Puk i Piotr Madej  kl. II w, Mateusz Godecki kl. IV TB,  Kamil Kotwica i Piotr Chciuk kl. IV TS  w sposób humorystyczny przedstawił scenki o tematyce azbestowej

– Uroczystość podsumowująca Ogólnopolski Konkurs „Usuwamy azbest” dnia 12.01.2010 r.

Organizator konkursu:
mgr inż. Agnieszka Grzywacz

 

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest