nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych

11.06.2012 Administrator

 

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się zespoły dziewcząt i chłopców naszej szkoły. Chłopcy zajęli wysokie drugie miejsce ustępując zawodnikom z V LO z Rzeszowa, a wyprzedzając mistrzów Polski w tej dyscyplinie – reprezentację ZS z Trzcinicy. Bardzo wartościowe wyniki uzyskali Kamil Pęcak w skoku w dal 6,60 m, Dawid Olszowy na 100m 11,06 i Przemysław Kasprowicz w biegu na 400m 51,68, ponadto reprezentację tworzyli : Chołody Mariusz, Frąk Patryk, Piróg Krzysztof, Arnold Galicia-Perez, Wołosz Tomasz, Wołoszyn Piotr, Portka Patryk, Kopeć Tomasz, Środek Euzebiusz, Kozioł Łukasz i Łojek Wojciech. Uzyskany wynik prawdopodobnie pozwoli nam awansować do Finału Krajowego, który odbędzie się  we wrześniu br. w Zielonej Górze.

Wysoki wynik uzyskały również dziewczęta zajmując szóste miejsce. Reprezentację ZSP Nr 2 dziewcząt tworzyły:  Bartman Agata, Ptak Justyna, Klaudia Wołoszyn, Kania Dominika, Natalia Zając, Czuba Roksana, Stęciwilk Beata, Kuryś Katarzyna, Sudoł Paulina, Katarzyna Tylska, Katarzyna Wojewoda, Maciek Dominika, Jachim Dominika, Małek Aneta oraz Sikora Aleksandra.

 Do zawodów młodzież przygotował Krzysztof Momot

Tekst i zdjęcia: Krzysztof Momot

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest