nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Finał Centralnej VII Olimpiady Budowlanej ?Buduj z Pasją?

14.05.2018 Administrator

W dniach 9-11. 04.2018r w Zabrzu odbył się Finał VII Centralnej Olimpiady Budowlanej ?Buduj z Pasją?. Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego gościło 16 drużyn z całej Polski, wraz z opiekunami. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IV TB Adrian Kowalik i Jakub Kucharczyk. Po dwóch dniach zmagań, obejmujących część praktyczną i teoretyczną, dotyczącą wiedzy budowlanej, wyłoniono zwycięzców. Nasza drużyna zajęła V miejsce. Wyniki były dość wyrównane, różnica pomiędzy miejscem II a V wynosiła 1 pkt.


 

Należy wspomnieć, iż uczniowie do eliminacji przygotowali się rzetelnie. Fachowej wiedzy praktycznej udzielił i wspomógł na dodatkowych zajęciach Robert Tryk, a przygotowanie teoretyczne i opieka należały do Agnieszki Grzywacz.

 

Honorowy patronat nad Finałem Centralnym objęli: MEN, Wojewoda Śląski, Kuratorium Oświaty w Katowicach i Prezydent Miasta Zabrze.

 

Finalistom życzymy sukcesów w życiu zawodowym.

 

 


 

Opracowanie: A.GrzywaczKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest