nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Finał I Szkolnego Konkursu Origami

10.12.2013 Administrator

6 grudnia 2013 r. w naszej szkole odbył się finał I Szkolnego Konkursu Origami. Głównym celem konkursu jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży sztuki origami oraz rozwijanie i kształtowanie wyobraźni, koncentracji oraz sprawności manualnej.

Na konkurs wpłynęło ponad 100 prac uczniów naszej szkoły wykonanych różnymi technikami. Większość prac była wykonana w technice modułowego origami, ale pojawiły się też prace wykonane w tradycyjny sposób z jednej kartki papieru, kwiaty czy bryły. Najwięcej wykonano łabędzi. Na wystawie towarzyszącej finałowi konkursu mogliśmy podziwiać więc piękne jezioro łabędzie.

Jury konkursu miało bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Dlatego też przyznano I nagrodę Adrianowi Pyz z klasy 2AW za pracę Czołg na polu bitwy, dwie równorzędne II nagrody dla: Pauliny Szałaj z klasy 1AW za pracę Paw i Agnieszki Siody z klasy 1TB również za pracę Paw. Przyznano też dwie równorzędne III nagrody dla: Joanny Butkowskiej z klasy 1TL za pracę Kaktus i Kamila Kutyły z klasy 1TBI za pracę Kaczka.

Jury nagrodziło też uczniów klasy 2 TD za największą liczbę prac wykonanych na konkurs.

    Finałowi I Szkolnego Konkursu Origami towarzyszyła wystawa prac konkursowych. Cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem wszystkich: uczniów, dyrekcji szkoły, nauczycieli, pracowników szkoły. Oglądając wystawę wszyscy zainteresowani mogli oddać głos na najlepszą ich zdaniem pracę konkursową. Publiczność miała też nagrodę dla uczestników konkursu. Była to Nagroda Publiczności w postaci słodkości. Nagrodę tę otrzymał Adrian Pyz.

    Organizatorami konkursu i opiekunami uczniów biorących udział w konkursie byli nauczyciele matematyki naszej szkoły przy życzliwym wsparciu wicedyrektora szkoły Tomasza Sekulskiego, który jest pomysłodawcą konkursu.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest