nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Finał Wojewódzkiego Konkursu ?Budownictwo ? moja przyszłość?

31.03.2014 Administrator

W dniu 20 marca 2014  roku w siedzibie Wyższej Inżynierskiej Szkoły Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu odbył się Finał Wojewódzkiego Konkursu ?Budownictwo – moja przyszłość?. Konkurs objęty jest patronatem Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Uczestnicy konkursu rywalizowali drużynowo i indywidualnie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV TB: Mariusz Moskal, Tomasz Konefał i Albert Warchoł.

W konkursie drużynowym uczniowie zajęli I miejsce ,a w konkursie indywidualnym odpowiednio:

-II miejsce Mariusz Moskal
-IV miejsce
Tomasz Konefał
-VI miejsce
Albert Warchoł

Gratulujemy sukcesu.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest