nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Forum Edukacji Zawodowej

09.01.2018 Andrzej Kułakowski

W dniu 5 stycznia 2018 r. w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego  w Rzeszowie uczennice klasy II TLM Aleksandra Rojek i Sara Stadnik oraz nauczyciele Justyna Czech i Agnieszka Grzywacz uczestniczyły w Podkarpackim Forum Edukacji Zawodowej zorganizowanym przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie.

 

Wszyscy obecni wzięli udział w wykładach na temat: „Przedsiębiorczość a wejście na rynek pracy”, „Ubezpieczenia społeczne. ABC przedsiębiorcy”, „Własna firma czy startup – co wybrać?”, „Branżowe symulacje biznesowe, czyli jak uczyć biznesu w szkole zawodowej”.

 

W ramach forum został przeprowadzony Interaktywny turniej quizspotter dla uczniów technikum z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Rojek, która odpowiadała na pytania zadane przez prowadzącego. Gracze mieli 30 sekund na udzielenie odpowiedzi, licząc od momentu wyświetlenia pytania. Wybierali jedną odpowiedź z czterech zaproponowanych lub wstrzymali się od odpowiedzi. Rozgrywka trwała 21 rund. Udział w turnieju podjęło 34 uczniów szkół z Podkarpacia.

 

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Podkarpackiego Kuratora.

 

Opracowała: Agnieszka Grzywacz

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest