nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Fotoreportaż ze szwajcarskiej wyprawy na święto Tadeusza Kościuszki

02.09.2012 Administrator

Kolejny rok szkolny obfitował w różnorodne formy pracy z patronem. Wyróżnienie szkoły tytułem stolicy Ogólnopolskiej Federacji Szkół im. Tadeusza Kościuszki mobilizuje nauczycieli i uczniów do systematycznej, intensywnej działalności związanej z kultem Naczelnika.
 Na zaproszenie dra Benedykta Drewnowskiego, Dyrektora Muzeum Polskiego im. Tadeusza Kościuszki w Solurze (Szwajcaria) delegacja szkoły odwiedziła miejsca związane z ostatnimi latami życia Kościuszki i uczestniczyła w jubileuszowej uroczystości solurskiego muzeum.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyprawy do Szwajcarii na święto Tadeusza Kościuszki.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest