nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Fotoreportaż ze szwajcarskiej wyprawy na święto Tadeusza Kościuszki

02.09.2012 Administrator

Kolejny rok szkolny obfitował w różnorodne formy pracy z patronem. Wyróżnienie szkoły tytułem stolicy Ogólnopolskiej Federacji Szkół im. Tadeusza Kościuszki mobilizuje nauczycieli i uczniów do systematycznej, intensywnej działalności związanej z kultem Naczelnika.
 Na zaproszenie dra Benedykta Drewnowskiego, Dyrektora Muzeum Polskiego im. Tadeusza Kościuszki w Solurze (Szwajcaria) delegacja szkoły odwiedziła miejsca związane z ostatnimi latami życia Kościuszki i uczestniczyła w jubileuszowej uroczystości solurskiego muzeum.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyprawy do Szwajcarii na święto Tadeusza Kościuszki.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest