nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Grand Prix dla Złotej Kościuszkowskiej

15.10.2018 Andrzej Kułakowski

W dniu 8 października 2018r. na stadionie miejskim w Stalowej Woli odbył się I rzut Grand Prix w Biegach Przełajowych o puchar Starosty Stalowowolskiego, w których wzięli udział nasi uczniowie, zdobywając czołowe miejsca.

W kategorii chłopców najlepszy był Kacper Rogala z I TL, na drugim miejscu uplasował się Hubert Bańka z I TP, a na najniższym stopniu uplasował się Górak Bartosz z I AW, również bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczyny, które również zajęły czołowe miejsca. Zwyciężyła Martyna Rębisz z I TL, a na najniższym uplasowała się Katarzyna Fiut z I AW. W dniu 16.10.2018 r. odbędzie się kolejny rzut Grand Prix, gdzie liczymy na udane występy naszych uczniów. Do zawodów uczniów przygotował Krzysztof Momot.