nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Gratulacje od Pani Kurator Podkarpackiego Kuratorium w Rzeszowie

29.11.2016 Administrator

Podczas uroczystości wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szkół z Podkarpacia, uczniowie naszego LO o edukacji wojskowej odebrali gratulacje od Pani Kurator Małgorzaty Rauch za sukcesy w ogólnopolskich zawodach. Uroczystość odbyła się w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie, a gratulacje naszym uczniom wręczyła Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki.

 

 

 

 

 

Podkarpacki Kurator Oświaty, p. Małgorzata Rauch napisała w liście gratulacyjnym: Składam serdeczne gratulacje Uczniom Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli w związku ze zwycięstwem w ogólnopolskich zawodach ?PROOBRONNI ? 2016? To niebywałe osiągniecie jest nie tylko efektem Waszej ciężkiej pracy, ale także niewątpliwie ogromnego talentu i zdumiewających umiejętności sprawnościowych. Pragnę podziękować zarówno młodzieży, jak i opiekunom za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie do ogólnopolskich zawodów wojskowych, dzięki którym promujecie województwo podkarpackie i podkarpacką oświatę. Życzę Wam dalszych sukcesów w zakresie edukacji wojskowej, efektywnej współpracy, pomyślności i realizacji wszystkich ambitnych planów oraz niesłabnącego entuzjazmu do dalszego działania.

 

W drugim liście gratulacyjnym Pani Kurator podkreśliła:

 

?Składam serdeczne gratulacje [?] w związku ze zdobyciem mistrzostwa Polski w pływaniu i wicemistrzostwa Polski w klasyfikacji generalnej III Centralnego Zlotu Klas Mundurowych ? Żagań 2016. Wasze niebywałe osiągnięcia to powód do dumy dla Waszej szkoły, miejscowości i województwa, które reprezentujecie [?] Głęboko wierzę, że Wasze zainteresowanie tematyką obronną i zdumiewająca sprawność fizyczna zaowocują w przyszłości sukcesem zawodowym.

 

Raz jeszcze gratulujemy naszym uczniom sukcesów w ogólnopolskich zawodach sportowo ? obronnych!

 

Zobacz także:

 

https://rzeszow.uw.gov.pl/aktualnosci/stypendia-prezesa-rady-ministrow-dla-uczniow-z-wojewodztwa-podkarpackiego/

 

 

sam_5637 sam_5631 sam_5628
gratulacje-kuratorium-oswiaty-2 sam_5638 gratulacje-kuratorium-otwiaty-1


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest