nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Gratulacje od Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Rzeszowie

29.11.2016 Administrator

Podczas uroczystych obchodów Święta Terenowych Organów Administracji Wojskowej na Podkarpaciu, które w tym roku zorganizowano w Stalowej Woli, nasi uczniowie LO o edukacji wojskowej otrzymali Dyplom od płka dra inż. Mariusza Stopy za wzorowe reprezentowanie województwa podkarpackiego oraz zdobycie tytułu wicemistrza Polski na III Centralnym Zlocie Klas Mundurowych ?Żagań ? 2016 r.

 

 

 

Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Rzeszowie z wielką radością przyjął wiadomość o osiągnięciach uczniów naszej szkoły i związku z tym na ręce Pana Dyrektora, Włodzimierza Smutka złożył najserdeczniejsze podziękowania i gratulacje. W piśmie gratulacyjnych płk dr inż. Mariusz Stopa zaznaczył: Zdobycie zaszczytnego I miejsca w zawodach ?PROOBRONNI ? 2016? organizowanych przez Fundację Byłych Żołnierzy i Funkcjonariuszy Sił Specjalnych SZTURMAN w Lublińcu, to wielki sukces i prestiż nie tylko dla szkoły, ale również dla podkarpackiej oświaty i całego regionu. Jestem dumny, że młodzież swoją postawą, rzetelną pracą i zaangażowaniem dba o dobre imię szkoły i godnie ją reprezentuje. Składam całemu gronu pedagogicznemu, wyrazy uznania za trud wniesiony w wychowanie kolejnych pokoleń. Jednocześnie życzę niegasnącej pasji w zdobywaniu kolejnych sukcesów. Niech piękna postawa i budząca podziw postać T. Kościuszki ? Waszego patrona, stanowi dla Państwa drogowskaz godnego postępowania oraz pomaga wychowywać młodzież na ludzi wielkiego serca i umysłu. Życzę również kolejnych powodów do radości, dumy i satysfakcji. Aby spełniły się Wasze marzenia i oczekiwania, a piękne tradycje były kontynuowane przez pokolenia.

 

Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Rzeszowie płk dr inż. Mariusz STOPA podczas uroczystej gali, jaka odbyła w stalowowolskim Domu Kultury, przy asyście władz samorządowych wręczył odznaczenia przyznane Postanowieniem Prezydenta RP dla kadry i pracowników TOAW województwa podkarpackiego. Wręczone zostały także medale „Za zasługi dla obronności kraju” nadane przez Ministra Obrony Narodowej rodzicom, których  troje lub więcej dzieci pełni lub pełniło nienagannie czynną służbę wojskową.

 

Relacje z uroczystości:

 

http://wszwrzeszow.wp.mil.pl/pl/2_389.html

 

http://nisko.wku.wp.mil.pl/pl/index.html

 

http://stw24.pl/swieto-terenowych-organow-administracji-wojskowej/

 

http://www.tvkstella.pl/news/fullnews.php?fn_id=5247

 

 

dyplom image00005 gratulacje

Zdjęcie: WSZW w RzeszowieKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest