nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Grupa Filmowa Tadek w Katowicach

14.05.2018 Andrzej Kułakowski

W dniach 5-9 kwietnia Grupa Filmowa Tadek uczestniczyła w kolejnych wyjazdowych warsztatach filmowych. Tym razem gościli w Katowicach, gdzie gromadząc materiał do kolejnych odcinków programu Siłownia Umysłu, poznali m.in. architekturę zabytkowej, ponad 100-letniej dzielnicy Katowic – Nikiszowca. Kolejne punkty warsztatów, również wiązały się również z historią i tak grupa odwiedziła Muzeum Historii Komputerów i Informatyki, gdzie nakręcono odcinek związany z tegorocznymi obchodami 70-lecia informatyki w Polsce.

 

Wizyta na Śląsku była by niekompletna bez odwiedzenia dwóch ważnych miejsc – Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek, czyli symbolu Katowic oraz Muzeum Śląskiego, gdzie młodzież mogła poznać historię tej części kraju, a także zwiedzić Byzuch u Ferdynanda, czyli poznać budowę kopalni, a końcowym punktem wyprawy był czas spędzony w Galerii Sztuki Polskiej. W czasie wolnym grupa integrowała odwiedzając centrum trampolin – JumpCity oraz wspólnie zwiedzając katowicką starówkę. Efekty pracy młodzieży zobaczyć można będzie na kanale YouTube –  www.youtube.com/gftadek

 

Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do odwiedzenia kanału tworzonego przez uczniów ZSP Nr 2 w Stalowej Woli oraz wsparcia ich pracy poprzez pozostawienie subskrypcji.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest