nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

V Edycja programu „MAM HAKA NA RAKA”

15.03.2012 Administrator

 
W ramach tego programu zrobiliśmy dużo, aby zrealizować jego założenia. Postanowiliśmy zorientować się jak społeczeństwo szkolne i pozaszkolne w naszym rejonie radzi sobie z problematyką nowotworową. Wykonaliśmy plakaty i ulotki o charakterze profilaktycznym. Przeprowadziliśmy również ankietę której celem było zbadanie wiedzy naszych równieśników i mieszkańców miasta o charketrze onkologicznym. Zorganizowaliśmy również „Dzień Hakowicza” w naszym mieście w dniu 21 lutego 2012 roku. Mieszkańcy miasta i okolic mieli okazje szczegółowo dowiedzieć się o profilaktyce nowotwora. Nasza kampania przebiegała w miłej atmosferze.
 
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest