nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Harlem Shake w naszej szkole

20.04.2013 Andrzej Kułakowski

Harlem Shake to nowe  internetowe zjawisko. Jest to wirusowe video tworzone przez internautów do jednego, konkretnego 30-sekundowego podkładu muzycznego z gatunku trap’n’bass,  którego autorem jest nowojorski DJ Baauer.

 W pierwszych scenach każdego z występów wszystko wydaje się być w porządku poza jedną osobą, która – zazwyczaj w przebraniu – tańczy do muzyki techno. Pozostali zdają się nie zwracać na niego uwagi. Potem jest cięcie i w kolejnej scenie wszyscy szaleją, jakby impreza była w pełni i nikt jej nie kontrolował. Pojawiają się Power Rangers, Spiderman, człowiek z głową konia i wszystko, co wymyślą autorzy konkretnego filmu.

Harlem Shake porwało po prostu wszystkich! Wirusowe filmy tworzą pracownicy korporacji, norweskie wojsko, studenci i uczniowie, pracownicy Facebooka, nauczyciele i ojcowie z dziećmi. Nawet jeśli ktoś na początku reaguje sceptycznie na absurdalny taniec, to po pewnym czasie sam nabiera ochoty, by stworzyć własny filmik do Harlem Shake. Tak było również w naszej szkole, gdzie uczniowie nakręcili swojego virala! Sami zobaczcie!

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest