nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Filmoteka szkolna

HOLLYWOOD za moim domem

05.11.2019 Jakub Bożek

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie HOLLYWOOD ZA MOIM DOMEM organizowanym przez Podkarpacką Komisje Filmową. Zadaniem uczestnika jest odnalezienie i sfotografowanie ciekawych miejsc, które w przyszłości mogą służyć jako przestrzeń do realizacji scen filmowych.

 

 

Organizatorów konkursu interesują wszystkie lokacje, które w nieoczywisty sposób się wyróżniają, są powszechnie nieznane, intrygujące, a ich estetyka i klimat są atrakcyjne dla kamery: mogą to być ruiny budynków, mroczne korytarze, imponujące plenery itp. Najlepsze propozycje z całego województwa zostaną nagrodzone, a prace o wysokim potencjale filmowym będą włączone do bazy lokacji Podkarpackiej Komisji Filmowej.
Zgłaszane fotografie winny być:
– utrwalane techniką cyfrową, wykonane dowolnym urządzeniem umożliwiającym spełnienie tego warunku, załączonego w postaci pliku jpg, png.
– kolorowe, o rozdzielczości min 300 dpi.
-w poziomie, bez postaci ludzkich, najlepiej szersze kadry z widocznym otoczeniem, oddające jak najpełniej specyfikę danego miejsca.
– przedstawiające aktualny stan lokacji.

Uczestnik może zgłosić dowolna ilość lokacji. Na każdą zgłaszaną propozycję lokacji powinny się składać co najmniej 4, a maksymalnie 10 fotografii miejsca, prezentujących je z rożnych perspektyw. Sposób opisu plików/fotografii został opisany w formularzu zgłoszeniowym.

Więcej informacji u pani Justyny Świecy.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest